ВИРОБНИЦТВО ГРАНУЛИ ПВТ, ПНТ, ПОЛІПРОПИЛЕНА
LION RECYCLING UKRAINE

При заміні у виробництві первинної сировини на вторинну досягається економія до 10 000 грн. на тонну закупівлі.

При використанні нашої вторинної сировини – термін експлуатації обладнання збільшується порівняно з неочищеною сировиною від сторонніх включень не фабричного виробництва.

Кількість браку продукції зменшується на 15-20%: не закуповуємо сировину з полігонів, використовуємо блоки очищення, матеріал двічі продувається від пилу, при дробленні проходить металосепарацію (2 блоки: для очищення від чорних та кольорових металів)

У циклі виробництва гранули/агломерату є обов’язкова стадія відмивання професійними миючими засобами.

У циклі виробництва екструзійної та видувної гранули застосовується тільки блок сіток 2 П72 (комірки розміром 8 мкм); заміна сіток проводиться не рідше ніж через кожні 100 кг.

В установці дроблення є блок сухого очищення, з метою отримання матеріалу без домішки (бруд, пил, дрібна фракція, картон, волога, полімерний пил).

Регулярне заточування ножів, щоб запобігти подрібненню матеріалу в особливо дрібну фракцію; на виході – фракція дроблення: 5-8 мм (надто велика фракція забиває обладнання, наслідок – простої через необхідність ремонту)

Установка дроблення ретельно очищується під час переходів матеріалу, щоб запобігти змішуванню (на вигляд полімерів або кольорів).

Якісне, стандартизоване фасування та упаковка: чисті, міцні, добре зав’язані мішки вагою брутто 25,1 кг, з маркуванням (матеріал, дата, зміна) – знижуємо проблеми з логістикою та складським обліком.

Якість
виробництва

Висока якість продукції досягається за рахунок сучасного обладнання та технологій, кваліфікованого персоналу, власної сировинної бази. Матеріали нашого виробництва застосовують провідні українські виробники плівок, пакетів, труб, будівельних товарів, ТНП, полімерних люків та інших товарів. Компанія входить до Президії асоціації заготівельників та переробників вторсировини «Укрвторму», є членом Торгово-Промислової Палати України. Ліцензія АВ 564 592 від 14.02.2011.