ВТОРИННА ГРАНУЛА ПВТ

Пропонуємо поліетилен високого тиску ПВТ гранулу
та агломерат

АГЛОМЕРАТ ПВТ

Кольоровий

Виготовляється шляхом агломерації плівкових відходів поліетилену високого тиску.

Плинність становить (ПТР) 1,9 г/10хв.

Полімер-піщана черепиця, тротуарна плитка, євроруберойд, люки садові, бордюр полімерний.

ГРАНУЛА ПЕВТ

прозора (1 сорт)

Отримують із чистої первинної плівки. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 0,3 г/10хв. Гранула світла, прозора, на 1тон темніше вищого гатунку.

Плівки, пакети від 15мкр

ГРАНУЛА ПЕВТ

(2 сорт)

Отримують з первинної чистої плівки з наявністю вторинної плівки. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 0,3 г/10хв. Гранула піщаного кольору, прозора.

Плівки, пакети від 25мкр

ГРАНУЛА ПЕВТ

(3 сорт)

Отримують із вторинної плівки. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 0,3 г/10хв. Гранула темна, прозора.

Плівки, пакети від 40мкр

ГРАНУЛА ПЕВТ

кольорова (3 сорт)

Отримують із вторинної кольорової плівки. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 0,3 г/10хв. Гранула темна, кольорова.

Плівки, пакети від 60 мкр. А також при виробництві бітуму/рубіроїда, гідропаробар’єрів та інших виробів.

ГРАНУЛА ПЕВТ

молочна

Отримують із технологічного відходу, чистої первинної плівки білого кольору. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 0,3 г/10хв. Гранула біла.

Плівки, пакети від 15мкр

ГРАНУЛА ПЕВТ

кольорова

Отримують з первинної кольорової плівки. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції. Розділена за кольорами.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 0,3 г/10хв. Гранула розділена за кольорами.

Плівки, пакети від 20мкр

ГРАНУЛА ПЕВТ+ПЕНТ

(Композиція для труб)

Отримують з м’яких відходів ПЕВТ та ПЕНТ (видув та екструзія). Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування-сітка П-56. Плинність матеріалу становить (ПТР) 0,7г/10хв. Гранула чорна.

Застосовують у виробництві труб

ГРАНУЛА ЛІНІЙНОГО ПЕВТ

(стрейча, LLDPE, для лиття та екструзії)

Виготовляється з митої стрейч плівки. Проходить процес сортування, миття, очищення від сторонніх матеріалів, агломерацію, грануляцію.

Фільтрація-сітка П-72, плинність становить (ПТР) 1.9г/10хв.

Плівки від 20мкр, лиття ТНП, як добавка до композиції матеріалів. Так само, зокрема, призначений для виготовлення плівок, що ламінуються і розтягуються.

РЕГРАНУЛЯТ ПЕВТ

первинний прозорий (вищий сорт)

Отримують із технологічного відходу, чистої первинної плівки. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 0,3 г/10хв. Гранула світла, прозора.

Плівки, пакети від 15мкр

Продаємо ПВТ поліетилен високого тиску.

Поліетилен, що виробляється при високому тиску, характеризують назвою ПВТ – поліетилен високого тиску. На сьогоднішній день можна сміливо сказати, що виробництво ПВТ займає лідируючу позицію вироблених у світі поліолефінів. Цей матеріал поєднує в собі відмінні фізичні показники, а також здатність до переробки основними функціональними методами. Продаж ПВТ у всі часи залежав насамперед від галузі застосування. Найпрактичніша область застосування поліетилену високого тиску – це різноманітні види пакувального матеріалу. Також більшу частину споживання займають окремі галузі: хімічна промисловість, автомобілебудування, текстильна промисловість, сільське господарство. Плівка з ПВТ – має непогану міцність при відносно низьких температурних процесах. Також гарну міцність при розтягуванні або стисканні. Важливо відзначити, що ПВТ не виробляє небезпечних виділень у навколишнє середовище. Також є безпечним матеріалом при прямому контакті з людиною або тваринами. Завдяки цим властивостям, полімер отримав велике визнання в харчовій промисловості. За низький показник кристалічності, ПВТ отримав статус м’якого та гнучкого полімеру. Поліетилен високого тиску включає ряд незаперечних властивостей: легкий матеріал, має відмінну еластичність, має низький поріг паропроникності та газопроникності. У нашому світі важко уявити життя без різноманітних полімерів, які служать нам довгі роки і допомагають у повсякденних справах. Якщо зазирнемо в історію, зародження поліетилену можна віднести до 1899 року. Тоді Німецький інженер – винахідник Г.Пехманн, практично не знаючи про свою знахідку, випадково вперше отримав прообраз поліетилену. Починаючи з 1920 року, почалася ера індустріального розвитку синтезу поліетилену, а також масштабне впровадження його по всьому світу. Так, до 1954 року було отримано патент виробництва. Купити поліетилен високого тиску недорого, можна просто звернувшись до нашої компанії, досвідчені фахівці порадять та підберуть все необхідне під ваші потреби.