КУПИТИ ГРАНУЛУ ПНТ

Вибрати та купити поліетилен низького тиску
ви можете на цій сторінці.

МАТЕРІАЛ ПОДРІБЛЕНИЙ ПЕНТ

чорний (аналог 277, лиття)

Виробляється шляхом дроблення ливарних виробів (приклад: товари народного споживання), проходить 2 цикли металосепарації, внаслідок чого сировина максимально очищається від сторонніх елементів.

Плинність становить (ПТР) 18 г/10 хв, фракція 7-8 мм.

Лиття на ТПА

МАТЕРІАЛ ПОДРІБЛЕНИЙ ПЕНТ

білий (аналог 277, лиття)

Виробляється шляхом дроблення технічного відходу при виробництві ливарних виробів (приклад: товари народного споживання), проходить 2 цикли металосепарації, внаслідок чого сировина максимально очищається від сторонніх елементів.

Плинність становить (ПТР) 22 г/10 хв, фракція 7-8 мм.

Лиття на ТПА

МАТЕРІАЛ ПОДРІБЛЕНИЙ ПЕНТ

кольоровий (аналог 277, лиття)

Виробляється шляхом дроблення технічного відходу при виробництві ливарних виробів (приклад: товари народного споживання), проходить 2 цикли металосепарації, внаслідок чого сировина максимально очищається від сторонніх елементів, розділена за кольорами.

Плинність становить (ПТР) 22 г/10 хв, фракція 7-8 мм.

Лиття на ТПА

ГРАНУЛА ПЕНТ

чорна (аналог П-100, екструзія)

Отримують із відходів чистого екструзійного ПЕНТ. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування-сітка П-72. Плинність матеріалу становить (ПТР) 0,5г/10хв. Гранула чорна.

Застосовують у виробництві труб, плівок, пакетів.

ГРАНУЛА ПЕНТ

біла (аналог 276, видув, екструзія)

Отримують із технологічного відходу, браку видувних ємностей. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 0,35 г/10хв. Гранула світла, біла.

Виробництво труб, пакетів, видувної тари

ГРАНУЛА ПЕНТ

незабарвлена (аналог 276, видув, екструзія)

Отримують із технологічного відходу виробничого браку видувних ємностей, трубного виробництва. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 1,2 г/10хв. Гранула розділена за кольорами.

Виробництво труб, видувної тари

ГРАНУЛА ПЕНТ

кольорова (аналог 276, видув, екструзія)

Отримують із технологічного відходу, браку видувних ємностей. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 1,2 г/10хв. Гранула розділена за кольором

Виробництво труб, пакетів, видувної тари

ГРАНУЛА

чорна (аналог 276, видув, екструзія)

Отримують із технологічного відходу виробництв, брак видувних ємностей, трубного виробництва. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 0,35 г/10хв.

Виробництво труб, видувної тари

ГРАНУЛА ПЕНТ

кольорова (аналог LG ME 2500, екструзія)

Отримують із технологічного відходу, чистої первинної плівки/пакетів НТ. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 0,24 г/10хв. Гранула розділена за кольором.

Плівки, пакети замовні, під супермаркети (шарудящі)

ГРАНУЛА ПЕНТ

чорна (аналог LG ME 2500, екструзія)

Отримують із технологічного відходу, чистої первинної плівки/пакетів НТ. Проходить очищення від сторонніх матеріалів, миття, агломерації, грануляції.

Фільтрування – дві сітки П-72. Плинність становить (ПТР) 0,24 г/10хв. Гранула чорна.

Плівки, пакети типу Бос/БМВ, сміттєві (шарудящі)

ПНТ – скорочення, яке найчастіше вживають у технічній літературі. Поліетилен низького тиску – полімер з підвищеною щільністю, що виробляється шляхом реакції полімеризації етилену при низьких тисках. У звичайному стані ПНТ – це тверда, відносно жорстка речовина. Поліетилен низького тиску має широкий спектр використання від різних побутових предметів до технічних спеціальних потреб. Найпопулярніший матеріал – це трубна гранула ПНТ. Варто зазначити, що ПНТ має більш жорстку молекулярну структуру – це призводить до збільшення щільності матеріалу по відношенню до інших поліетиленів. Виходячи з цього, також має найменування – поліетилен високої щільності. Властивості поліетилену низького тиску: підвищена твердість, внаслідок високої кристалічної структури, міцність на стискання та розтягування, не пропускає рідини та пароподібні речовини, велика хімічна стійкість для лугів, кислот та інших агресивних компонентів, гарна стійкість для олій та жирів. До позитивних моментів ПНТ можна віднести легке зварювання та склеювання. Поліетилен низького тиску може виготовлятися різними методами, в залежності від цілей кінцевого продукту. У масі продукту можуть бути технологічні домішки різного характеру для отримання конкретних цілей. Наприклад, для поліпшення показників речовини можуть бути додані хімічні стабілізатори. Також дуже популярним матеріалом є ПВТ та ПП поліпропілен. ПНТ отримав велику сферу застосування ще й завдяки відносно недорогому виробництву. Швидкість та зручність, надання різноманітних форм шляхом нагрівання. За методом екструзії можна отримати різні типи плівок, плівковий рукав, ізоляції електрообладнання, комунікаційні труби. Під тиском одержують: побутове приладдя, різноманітний інвентар, меблеву фурнітуру, комплектуючі для різної техніки. Методологія ротора дозволяє виготовляти: великі та масштабні конструкції, баки, ємності. А якщо поліетилен низького тиску спінити, ми отримаємо пінополіетилен – відносно новий матеріал, який досить добре зарекомендував себе в технічній та будівельній галузі при ізоляції як дрібних так і великих об’єктів.