Відгуки співробітників

Інна Храпачева

Керівник відділення просування

Мене звуть Інна Храпачева. У компанії Lion Recycling Ukraine я працюю на посаді керівник відділення просування вже рік. Наша компанія займається виробництвом вторинної полімерної гранули шляхом переробки полімерного відходу. Компанія на ринку вже 8 років успішно зарекомендувала себе як надійний і стабільний постачальник вторинної полімерної сировини. Наша компанія зростає та розвивається, постійно знаходить можливість забезпечувати профільне підвищення кваліфікації кожному співробітнику.

У грудні 2015 року я брала участь у маркетинг-інтенсиві, який проводив відомий київський бізнес-консультант Олександр Астремський, отримала багато цікавих та корисних знань, які одразу почала застосовувати у роботі. Останнім часом успішно було реалізовано проект створення каталогу з візуальними зразками, запуск акції для клієнтів, створення нових рекламних буклетів та журналу компанії.

Для мене дуже цінно працювати в компанії Lion Recycling Ukraine, оскільки це екологічний та соціально-корисний бізнес, який допомагає зберігати ресурси нашої планети. Це чудово, що є підприємство, яке переробляє відходи і дає їм нове життя.

Колектив компанії молодий та дуже дружний. Завжди з добрим настроєм приходиш на роботу.

Тільки колектив здатний рухати підприємство вперед та розвивати нові напрями. У найближчому майбутньому наша компанія планує запустити ЗЕД діяльність, відвідувати профільні виставки та семінари на території СНД, розвивати нові види переробки відходів та молодий і дуже дружний. Завжди з добрим настроєм приходиш на роботу.

Мої перспективи у зв’язку з розвитком компанії у напрямі ЗЕД – це розвивати просування компанії та продукції на світовому рівні, працюючи з найближчим зарубіжжям.

Зарицкая Оксана

Економіст

Компанія Lion Recycling Ukraine має ряд переваг щодо інших роботодавців. Перше і найважливіше – наявність чіткого та вимірного плану розвитку для Компанії та співробітників. Якщо Ви хочете займатися цікавими проектами та неабиякими завданнями, то Вам точно до нас. Друге, не менш важливе – це колектив.

Всі співробітники Компанії пройшли серйозний відбір, таким професійним складом набагато легше досягати поставленої мети. Також не маловажний аспект – це увага керівництва Компанії до продуктивних співробітників – Ваші успішні проекти та досягнення не залишаться без уваги.

Ховяков Євген

Керівник відділу логістики

У компанії працюю півроку на посаді керівника відділу логістики.
Півроку, здавалося б невеликий термін, але за цей час компанія для мене стала другим будинком.
Доброзичливий колектив та індивідуальний підхід до кожного співробітника з боку керівництва, робить роботу особливо захоплюючою та приємною.
Дуже приваблює організація робочого процесу та розуміння власного вкладу у роботу всієї компанії.
Кожен співробітник бачить і розуміє рух компанії, поставлені перед ним цілі та завдання.
У компанії вітається самостійна робота над вирішенням поставлених завдань та виконання плану, що дає можливість максимально себе проявити на своїй посаді.
Я дуже задоволений, що потрапив саме до цієї компанії, і мрію про подальший розвиток саме тут.

Матвєєв Олексій

Менеджер відділу закупівель

Компанія зацікавлена у розвитку кожного співробітника, це і зрозуміло досягнення кожного співробітника, це успіх компанії в цілому.

«Lion Recycling Ukraine» постійно в динаміці, розвивається, чітко відстежує світові тендеції і найголовніше завжди вчиться, при чому вчиться у кращих! Упевнений, чим би не займалася компанія через десять, двадцять років, вона буде лідером у будь-якій галузі.